مزایای مگنت برای ناشران

گزارش ‌لحظه ‌به ‌لحظه

پنل مگنت امکان رصد دقیق گزارش‌های دقیقی از کمپین تبلیغاتی خود را بر اساس فاکتورهایی مانند تاریخ، نمایش، کلیک، درآمد و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کسب بیشترین درآمد

شبکه مگنت با پلتفرم بازاریابی خود، الگوریتم‌های شناسایی رفتار کاربران، هدفمندسازی هوشمند تبلیغات و جزئیات دیگر، کسب بیش‌ترین درآمد برای ناشران را تضمین می‌کند.

پیشتیبانی از پلتفرم های مختلف

شبکه تبلیغاتی مگنت برای تمام پلتفرم‌های برنامه‌نویسی مانند B4A، unity، Cordova و... طراحی شده است و از زبان‌های رایج برنامه‌نویسی در اندروید و IOS پشتیبانی می‌کند.

پرداخت منظم

شما می‌توانید در مورد کسب درآمد ماهانه خود اطمینان داشته باشید. این درآمد ماهانه با افزایش کیفیت و میزان مخاطب افزایش می‌یابد.

تنوع فرمت های نمایشی

تبلیغات همسان (Native Ad)، تبلیغات بنری (Banner Ads) و تبلیغات میانی (Interstitial Ad) انواع فرمت‌های نمایشی تبلیغات در رسانه‌ها هستند که توسط مگنت پشتیبانی می‌شوند.

پشتیبانی و مشاوره

شما می‌توانید در پنل مگنت و همچنین روش‌های چت آنلاین و شماره‌های ‌تماس‌، به‌راحتی با تیم پشتیبانی مگنت در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

مناسب‌ترین تبلیغ با محیط اپلیکیشن شما

تبلیغات همسان در اپلیکیشن ها

تبلیغات همسان همانطور که از نام آن پیداست نحوه‌ای از تبلیغات است که محتوای تبلیغی به جای جدا بودن از محتوای اصلی رسانه، کاملا منطبق بر فرمت و طراحی آن بوده و در نگاه اول شبیه محتوای اصلی آن است.

در این دسته از تبلیغات با ارائه‌ تبلیغات بنری به صورت هماهنگ با اپلیکیشن، یکپارچگی، هویت بصری و تجربه‌ کاربری مخاطبان شما حفظ می‌شود و باعث جلب توجه آن‌ها به این نوع از تبلیغ شما می‌شود.

تبلیغات بنری در اپلیکیشن ها

تبلیغات بنری استاندارد، ساده‌ترین نوع تبلیغات دیجیتال است. تبلیغات بنری، در تمامی صفحات اپ یا سایت شما می‌توانند حضور داشته باشند، و همچنین در حجم زیاد قابل اجرا هستند. برای تمام اپ‌ها و وب‌‎ها مناسب هستند و نرخ نمایش بالایی دارند. محتوای بنرهای تبلیغاتی، عکس، نوشته و یک دکمه می‌تواند باشد.

تبلیغات میانی در اپلیکیشن ها

تبلیغات میانی نوعی از تبلیغات هستند که تنها در لحظاتی خاص (مثلا عبور کاربر از یک مرحله برنامه به مرحله دیگر) نمایش داده شده و بعد از مدت زمان کوتاهی هم بنابر درخواست کاربر یا به شکل اتوماتیک حذف می‌شوند.

تبلیغات میانی یکی از قالب‌های تبلیغی کاربردی هستند، ولی اگر نتوانید آنها را به خوبی پیاده‌سازی کنید و مطابق استاندارد عمل نکنید، میتوانند باعث کاهش نرخ کلیک و نرخ حفظ کاربر شوند. اگر اپلیکیشن شما برای پیاده‌سازی تبلیغات میانی مناسب است، استانداردهای پیاده‌سازی را رعایت کنید و برای درآمدزایی آماده شوید.

برای مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و ایجاد جریان درآمدی

با کارشناسان ما تماس بگیرید...
021-88149849
+ 4,000,000
تعداد کلیک در ماه
+ 14,000
تعداد کل رسانه‌ها
+ 22%
نرخ پر بودن ظرفیت شبکه
+ 2,500,000,000
تعداد نمایش در ماه

ناشران معتبر از مگنت چه می‌گویند؟