بهترین محل معرفی اپلیکیشن‌ شما به کاربران، دقیقا زمانی که به دنبال آن می‌گردند

28 میلیون
کاربر اپ استور مایکت
3 میلیون
عبارت جست‌و‌جو شده در روز
72 درصد
مراجعه کاربران به بخش جست‌ و‌ جو
51 درصد
نصب‌ها از بخش جست‌و‌جو

انواع تبلیغات در اپ‌استور مایکت

تبلیغات جست‌وجو در اپ‌استور مایکت

Search Ads یا تبلیغات در جستجو یکی از انواع تبلیغات همسان (Native) و از جمله اثربخش‌ترین روش‌های بازاریابی اپلیکیشن به شمار می‌رود.

تبلیغات در جستجو، به شما این امکان را می‌دهد که نحوه نمایش اپلیکیشن‌هایتان را در قسمت جستجوی همه اپ‌استورها بهینه‌سازی و مدیریت کنید. درواقع، شما به عنوان تبلیغ‌دهنده می‌توانید از طریق پرداخت هزینه این نوع تبلیغات و با انتخاب کلمات کلیدی و ویژگی‌های گروه مخاطب، اپلیکیشن خود را در صدر نتایج جستجوی کاربران موردنظرتان نمایش دهید.

ورود به پنل تبلیغات

تبلیغات پیشنهادی در اپ‌استور مایکت

هنگامی که شما در اپ استور، برنامه‌ای را جستجو می‌کنید، در صفحه نمایش آن برنامه لیستی از برنامه‌های مشابه نیز به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب این نوع نمایش تبلیغات، شما می‌توانید تبلیغ اپلیکیشن خود را در لیست برنامه‌های مشابه قرار دهید و بهتر دیده شوید.

همچنین، این نوع از تبلیغات، زمانی که کاربر باکس جستجو را فشار می‌دهد تا کلمه مورد نظر خود برای جستجو را وارد کند، نمایش داده می‌شود. لیست پیشنهادی از اپلیکیشن‌ها در هنگام وارد کردن کلمه کلیدی برای کاربر نمایان می‌شودکه توجه کاربر را به خود جذب می‌کند، و درنتیجه احتمال انتخاب این اپلیکیشن‌هاو اثر بخشی تبلیغات را افزایش می‌دهد.

درصورت علاقه به سفارش این نوع از تبلیغات، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تبلیغات بنری در اپ‌استور مایکت

تبلیغات بنری در مایکت، به شما این امکان را می‌دهد تا حضور خود را در اپ استور که محل مستقیم دانلود اپلیکیشن‌هاست، بیشتر کنید.

بنرتبلیغاتی شما می‌تواند در صفحه ابتدایی مایکت، و یا در صفحات نتایج جستجو نمایش‌ داده شود. با تبلیغات در صفحه نتایج جستجو، تبلیغات شما را در جایگاهی منتشر می‌کند که اپلیکیشن‌های مربوط به دسته‌بندی دلخواه شما حضور دارند و با این نوع نمایش، هدف‌گذاری تبلیغات دقیق‌تر می‌شود و بازدهی تبلیغات شما نیز افزایش می‌یابد.

درصورت علاقه به سفارش این نوع از تبلیغات، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویژگی پنل مگنت در تبلیغات مایکت

مدیریت کلمات کلیدی

ویژگی مدیریت کلمات‌کلیدی در پنل مگنت، امکان بررسی نتایج تبلیغات جست‌وجو به ازای کلمات انتخاب شده در زمان انتشار تبلیغ را فراهم می‌کند. درواقع تبلیغ‌دهنده می‌تواند براساس نتایج به دست آماده از وضعیت تبلیغ به ازای هر کلمه، انتخاب بهتری برای کلمات کلیدی کمپین خو.د داشته باشد و بازدهی تبلیغات خود را به بالاترین حالت ممکن برساند.

کاوشگر

ویـژگی کاوشگر که در پنل مگنت، عملکردی مانند google keyword planner دارد، به این ‌صورت که گزارش کلی از وضعیت نتایج کلمات در بخش جست‌وجو اپ‌استور مایکت را در اختیار کاربر قرارمی‌دهد. بنابراین قبل از ساخت کمپین می‌توانید دید کلی از نتایج کلمات جست‌وجو شده به‌دست آورید.

مزایای مگنت

شمارش نصب محقق شده ‌

در پنل مگنت، شما به ازای نصب محقق شده برای اپلیکیشنتان هزینه پرداخت خواهید کرد، در حالی که در سایر پنل‌های تبلیغاتی فشردن دکمه نصب یا شروع دانلود معیار پرداخت هزینه خواهد بود.

گزارش نصب ترکر در پنل ‌

گزارش نصب ترکر، علاوه بر نصبی که خود اپ استور ثبت کرده‌است در هر کمپین ارائه می‌شود تا شما با مشاهده این آمار و تحلیل آن بتوانید نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید و عملکرد هر کلمه کلیدی منتخب را ارزیابی کنید.

پنل گزارش‌دهی و تحلیل دقیق و به‌روز

پنل مگنت با دراختیارداشتن آمارهای دقیق کلمه‌های کلیدی، نصب اپ استور و ترکر و هزینه تمام‌شده، گزارش‌های کاربردی و متنوع برای هر کمپین به شما ارائه می‌دهد.

پیشنهاد کلمات کلیدی

الگوریتم پیشنهاد کلمات کلیدی مگنت، با در نظرگرفتن آمار استفاده و رقابت موجود در بین کلمات کلیدی، کلمه مناسب و بهینه برای کمپین را به شما پیشنهاد می‌دهد و بازدهی آن را بالا می‌برد.