مزایای مگنت برای تبلیغ‌دهندگان

جامعه هدف گسترده

شما از طریق سیستم مدیریت یکپارچه مگنت می‌توانید از طریق یک پنل، نمایش تبلیغات خود را علاوه بر مگنت، در شبکه‌های تبلیغاتی دیگر نیز مدیریت و کنترل کنید.

هدف‌گذاری

شما می‌توانید در پنل مگنت از طریق مواردی مانند مکان جغرافیایی مورد نظر، سن، جنسیت، سیستم‌عامل و نوع دستگاه و سایر موارد مخاطبان هدف خود را محدود کنید.

هدف‌گذاری مجدد

در پنل مگنت امکان جمع‌آوری داده‌های اولیه از مخاطبانی که به تبلیغات واکنش نشان داده‌اند وجود دارد و می‌توان با ایجاد کمپینی مجزا با هدف‌گیری مجدد، اثربخشی را به طور چشمگیری ارتقاء داد.

ارائه گزارشات

مگنت با در اختیار داشتن آمارهای دقیق CTR ،CPM eCPM و گزارش‌های کاربردی و متنوع از رفتار مشتریان نسبت به تبلیغات شما، تحلیل دقیق کمپین را برای شما ممکن می‌کند.

تشخیص تقلب

مگنت با طراحی الگوهای پیچیده در زمینه شناخت کامل انواع تقلب‌های موبایلی و جلوگیری از تقلب‌های کلیکی و نصبی در کمپین‌های مختلف توانایی بالایی دارد.

پشتیبانی و مشاوره

کارشناسان مگنت، با در نظر گرفتن محصول و بازار هدف شما، بهترین ایده‌ها را جهت داشتن کمپین‌های موثر تبلیغاتی به شما ارائه ‌می‌کنند.

نمایش متنوع، انتشار گسترده

ساخت کمپین

اولین قدم برای شروع تبلیغات در پنل مگنت ساخت کمپین است، که شما در آن نوع تبلیغ، فضای انتشار و هدف خود را مشخص می‌کنید.

نمایش در اپلیکیشن‌ها

شما در هر کمپین می‌توانید، تبلیغات خود را در اپلیکیشن‌هایی که در شبکه مگنت حضور دارند به نمایش بگذارید و از فضای خالی هر اپلیکیشن استفاده کنید.

نمایش در وب‌سایت‌ها

وب‎‌سایت‌ها فضای مناسبی برای تبلیغات و دیده‌شدن شما هستند و مگنت با همکاری با وب‌سایت‌های معتبر این امکان را به خوبی برای شما فراهم می‌کند.

نمایش در اپ استور مایکت

در اپ استور مایکت، شما می‌توانید از سه نوع تبلیغ بنری، همسان و یا تبلیغات در جست‌و‌جو استفاده کنید. تبلیغ در اپ‌استور به شما این امکان را می‌دهد تا اپلیکیشن خود را دقیقا در جایی که باید نمایش دهید.

جهت مشاوره برای داشتن بهترین و موثرترین کمپین های تبلیغاتی

با کارشناسان ما تماس بگیرید...
021-88149849
+ 4,000,000
تعداد کلیک در ماه
+ 300
تعداد کمپین‌‌ها در ماه
+ 1,200,000
تعداد نصب اپلیکیشن‌ها در ماه
+ 2,500,000,000
تعداد نمایش در ماه