درباره‌ی ما

شبکه تبلیغات آنلاین مگنت، در سال 1392 توسط شرکت خدمات هوشمند حصین همراه پردیس، در راستای سایر خدمات و فعالیت‌های در بستر موبایل این شرکت، راه‌اندازی شد. فاز تحقیق و توسعه مگنت، پس از یک سال کار تحقیقاتی، بررسی موارد مشابه بین‌المللی و سپس طراحی محصول متناسب با شرایط خاص اینترنت ایران، به مرحله‌ی توسعه و پیاده‌سازی فنی رسید و در مرداد ماه سال 1394، «شبکه تبلیغات آنلاین مگنت» با پیاده سازی تبلیغات موبایل وب به طورجدی‌ حضور خود را در عرصه تبلیغات آنلاین اعلام کرد.مگنت برای تمام پلتفرم‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است و از زبان‌های رایج برنامه نویسی در وب، موبایل وب اندروید، و iOS پشتیبانی می‌کند. مگنت همچنین با راه‌اندازی اولین سامانه‌ی تبلیغات همسان(Native) در ایران، دایره‌ی فرمت‌های نمایشی خود را گسترش داده‌است و از انواع فرمت‌های نمایشی تبلیغات آنلاین پشتیبانی می‌کند.

شبکه تبلیغات آنلاین مگنت

مگنت، سوی هوشمند و هدفمند تبلیغات دیجیتال

هدف ما در شبکه تبلیغاتی مگنت، ایجاد یک پلتفرم هوشمند و ایجاد رابطه‌ای شفاف، بین تبلیغ‌دهندگان و توسعه‌دهندگان است. ما سعی داریم تا با هدفمندسازی هوشمند تبلیغات، تبلیغ‌دهندگان به بهترین نتایج از تبلیغات خود برسند و این نتایج بهتر درآمد بیشتری برای نمایش‌دهندگان نیز ایجاد کند.

شبکه تبلیغات آنلاین مگنت بخشی از آژانس تبلیغات دیجیتال مگنت است که در حوزه تبلیغات در بستر موبایل به تبیلغ‌دهندگان و توسعه‌دهندگان خدمات ارائه می‌دهد. ما در آژانس تبلیغات دیجیتال مگنت، سعی می‌کنیم تا ابزارها و راهکارهای هوشمند دنیای دیجیتال را به صورت جامع‌تر به مخاطبان خود ارائه دهیم. خدمات ما در آژانس مگنت، شامل تبلیغات گوگل ادز، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی، کمپین‌نویسی و ... می‌باشد. با مراجعه به سایت آژانس مگنت می‌توانید با این راهکارها برای کسب و کار خود آشنا شوید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.